best websites of the world
kapali_pasta_2

KAPALI PASTALAR

Kutlamaya değer her anınızı daha özel kılmak için tercih edilebilecek en şık pasta.

Bu pasta seçimleriniz doğrultusunda şekillenecektir ve katkısız olarak hazırladığımız pandispanya, krema, çikolata ve mevsim meyvelerinden oluşmaktadır.

Dekor seçimleriniz mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir.

Her pasta türünün tek örneği olarak tamamen sizin seçimleriniz ve bizim tasarımlarımız sonucu ortaya çıkmaktadır. Görseller sadece fikir vermek amacıyla daha önce kendi yapmış olduğumuz pasta fotoğraflarından oluşmaktadır.Hiç bir pastanın birebir aynısı yapılamaz.

Bu pastayı tek veya iki katlı olarak hazırlayabiliriz.İki katlı pastalarımız ile ilgili bilgi edinmek için lütfen, aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra ‘Sipariş Detayları’ kısmına iki katlı pastalar ile ilgili bilgi almak istiyorum yazarak, kaç kişilik pasta istediğinizi belirtiniz.

İçerik: Un, şeker, tuz, yumurta,süt ürünleri, krema, tereyağı, fındık yağ, çikolata, kuruyemiş.
Transfer: Pastanızı daha önceden belirlenecek bir saatte Oran’daki atölyemizden teslim alabilir ya da ücret karşılığında teslimatın yaptırılmasını talep edebilirsiniz.

Pasta Taşıma ve Saklama Koşulları:

-Her pasta boyutunu uygun olarak,tek taraflı tamamen açılabilen pasta kutularında hazırlanmaktadır.

- Transefer sırasında lütfen pastanızı düz ve sarsılmanın az olacağı bir zeminde taşıyınız.(Bagaj veya ön koltuk zemini kullanılabilir)

SİPARİŞİNİZİ DETAYLANDIRIN

Teslimat Tarihi:

Pastalarımız sipariş sırasına göre alınmaktadır. Lütfen uygunluk için ajandamızı kontrol ediniz ve onay mailimizi bekleyiniz.

Teslimat Alış Saati:

Pazartesi - Cumartesi / 10:00 - 17:00

- Pastanızı Oran’daki atölyemizden teslim alabilir ya da ücret karşılığında teslimatın yaptırılmasını talep edebilirsiniz. Sizin teslim almanız durumunda adres bilgileri, teslim edilmesini istediğinizde teslimat ücreti onay maili ile size iletilicektir.

- Bazı özel durumlarda Pazar günleri de çalışabiliyoruz. Belirtilen teslimat gün ve saatleri dışında bir saatte pastanızı teslim almak isterseniz lütfen bu bölümü boş bırakın ve notlar bölümünde pastanızı teslim almak istediğiniz saati belirtiniz. Müsaitliğimize göre size geri dönüş sağlayacağız.

Bu Pastayı İstiyorum Çünkü;

Bu pastayı hangi şanslı kişi için yaptırdığınızı lütfen bizimle paylaşın...

Sipariş Detayları;

Siparişinizle ilgili bilmemiz gereken başka detaylar var mı?

İletişim Bilgileri

* Bu formda bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgiler özenle korunur ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.