best websites of the world
acik_pasta

AÇIK PASTALAR

Muntazamlıktan uzak, doğal, lezzetli ve şık bir sunum arayanlar için ideal.

Bu pasta seçimleriniz doğrultusunda şekillenicektir ve katkısız olarak hazırladığımız pandispanya, krema, çikolata ve mevsim meyvelerinden oluşmaktadır.

Dekor seçimleriniz mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir.

Her pasta türünün tek örneği olarak tamamen sizin seçimleriniz ve bizim tasarımlarımız sonucu ortaya çıkmaktadır. Görseller sadece fikir vermek amacıyla daha önce kendi yapmış olduğumuz pasta fotoğraflarından oluşmaktadır. Hiç bir pastanın birebir aynısı yapılmamaktadır.

İçerik:Un, şeker, tuz, yumurta, süt ürünleri, krema, tereyağ, fındık yağ, çikolata, kuruyemiş.
Transfer:Pastanızı daha önceden belirlenecek bir saatta Oran’daki atölyemizden teslim alabilir ya da ücret karşılığında teslimatın yaptırılmasını talep edebilirsiniz.
Taşıma ve Saklama Koşulları:- Her pasta boyutuna uygun olarak, tek tarafı tamamen açılabilen pasta kutularında, pastayı taşıyabilecek kalınlıkta altlıklarla paketlenmektedir.

- Transfer sırasında lütfen pastanızı düz ve sarılmanın az olacağı bir zeminde taşıyınız. (Bagaj veya ön koltuk zemini kullanılabilir.)

- Pasta tercihen buzdolabında ya da soğuk bir alanda muhafaza edilmelidir ve kesinlikle derin dondurucuya konulmamalıdır.

- Pastalar taze meyve ve çiçeklerle dekore edildiği için maksimum lezzet için bekletilmeden tüketilmesi önerilmektedir. Dekorda kullanılan çiçekler canlı ve narin oldukları için 4 saate kadar, meyveler 12 saate kadar tazeliklerini korurlar.

- Kullanılan çiçeklerin bir kısmı tüketime uygun çiçekler olmasına rağmen kullanılan yeşillikler ve bazı çiçekler yemeye uygun değil sadece gıdayla temasa uygundur.

SİPARİŞİNİZİ DETAYLANDIRIN

Teslimat Tarihi:

Pastalarımız sipariş sırasına göre alınmaktadır. Lütfen uygunluk için ajandamızı kontrol ediniz ve onay mailimizi bekleyiniz.

Teslimat Alış Saati:

Pazartesi - Cumartesi / 10:00 - 17:00

- Pastanızı Oran’daki atölyemizden teslim alabilir ya da ücret karşılığında teslimatın yaptırılmasını talep edebilirsiniz. Sizin teslim almanız durumunda adres bilgileri, teslim edilmesini istediğinizde teslimat ücreti onay maili ile size iletilicektir.

- Bazı özel durumlarda Pazar günleri de çalışabiliyoruz. Belirtilen teslimat gün ve saatleri dışında bir saatte pastanızı teslim almak isterseniz lütfen bu bölümü boş bırakın ve notlar bölümünde pastanızı teslim almak istediğiniz saati belirtiniz. Müsaitliğimize göre size geri dönüş sağlayacağız.

Bu Pastayı İstiyorum Çünkü;

Bu pastayı hangi şanslı kişi için yaptırdığınızı lütfen bizimle paylaşın...

Sipariş Detayları;

Siparişinizle ilgili bilmemiz gereken başka detaylar var mı?

İletişim Bilgileri

* Bu formda bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgiler özenle korunur ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.