best websites of the world

PASTALAR

AÇIK PASTALAR

Muntazamlıktan uzak, doğal, lezzetli ve şık bir sunum arayanlar için ideal. Bu pasta seçimleriniz doğrultusunda şekillenicektir ve katkısız olarak hazırladığımız pandispanya, krema, çikolata ve mevsim meyvelerinden oluşmaktadır. Dekor seçimleriniz mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Her pasta türünün tek örneği olarak tamamen sizin seçimleriniz ve bizim tasarımlarımız sonucu ortaya çıkmaktadır. Görseller sadece fikir vermek amacıyla daha önce kendi yapmış olduğumuz pasta fotoğraflarından oluşmaktadır. Hiç bir pastanın birebir aynısı yapılmamaktadır.

KAPALI PASTALAR

Kutlamaya değer her anınızı daha özel kılmak için tercih edilebilecek en şık pasta. Bu pasta seçimleriniz doğrultusunda şekillenecektir ve katkısız olarak hazırladığımız pandispanya, krema, çikolata ve mevsim meyvelerinden oluşmaktadır. Dekor seçimleriniz mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Her pasta türünün tek örneği olarak tamamen sizin seçimleriniz ve bizim tasarımlarımız sonucu ortaya çıkmaktadır. Görseller sadece fikir vermek amacıyla daha önce kendi yapmış olduğumuz pasta fotoğraflarından oluşmaktadır.Hiç bir pastanın birebir aynısı yapılamaz. Bu pastayı tek veya iki katlı olarak hazırlayabiliriz.

AKAN ÇİKOLATALI PASTALAR

Çikolata tutkunları için bir adım ileriye gittik ve muhteşem pastalar üzerine akan çikolta ekledik! Bu pasta seçimleriniz doğrultusunda şekillenicektir ve katkısız olarak hazırladığımız pandispanya, krema, çikolata ve meyvelerinden oluşmaktadır. Dekor seçimlerinizi mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Her pasta türünün tek örneği olarak tammen sizin seçimleriniz ve bizim tasarımlarımız sonucu ortaya çıkmaktadır.Görseller sadece fikir vermek amacıyla daha önce kendi yapmış olduğumuz pasta fotoğraflarından oluşturmaktadır.Hiç bir pastanın birebir aynısı yapılmaz.